لیگ برتر والیبال| شهنازی: کار به بازی سوم می کشد/ زندگی ادامه دارد


سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در بازی بعدی برنده خواهیم شد تا تکلیف تیم صعود کننده در بازی سوم مشخص شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ناصر شهنازی پس از شکست ۳ بر ۲ تیم والیبال سایپا مقابل فولاد سیرجان در مرحله پلی آف لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار داشت: بازی خوبی بود و هر دو تیم تلاش کردند. در بخشی از بازی تمرکز خود را از دست دادیم و در ادامه فاصله ما زیاد شد و نتوانستیم آن را جبران کنیم.

وی ادامه داد: نه زندگی تمام شده و نه والیبال؛ روی تابلویی که در دست دارم عنوان «بازی بعدی» را نوشته ام و معتقدم که هنوز یک بازی دیگر هم داریم. هنوز نه صعود تیم حریف قطعی شده و نه حذف ما حتمی است. سیرجانی ها برنده بازی امروز شدند و آرامش بیشتری دارند، اما ما هم چیزی را از دست نداده ایم و به بازی خود ادامه می دهیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا عنوان کرد: باید خود را برای بازی بعدی آماده کنیم. شک ندارم تکلیف تیم صعود کننده در پایان بازی دوم مشخص نخواهد شد. بازی بعدی شرایط متفاوت خواهد بود.

شهنازی درخصوص دلایل شکست تیمش در بازی امروز تصریح کرد: رقم خوردن این نتیجه طبیعی بود؛ چون هر دو تیم سطح بالایی دارند. یک روز حریف بهتر بود و توانست به پیروزی برسد. اتفاق خاصی رخ نداده است. آنها برنده شدند و نوش جانشان باشد. ما هم بازی بعدی را خواهیم برد و کار به بازی سوم می کشد.

وی گفت: بعد از سال ها تجربه می گویم که هر اتفاقی که رخ دهد، زندگی ادامه دارد. مهم این است که ما در زندگی خود افراد درستی باشیم. والیبال با هر نتیجه ای تمام می شود و باید به فکر زندگی خود باشیم.

انتهای پیام/
منبع : خبرگزاری فارس