دانلود ویدیو

فیل های خشمگین پس از تخریب درختان موز صحنه ای را رقم زدند که موجب حیرت ساکنان محلی شد.

در یک حادثه نادر و عجیب در ایالت تامیل نادو هند، فیل های خشمگین پس از تخریب حدود ۳۰۰ درخت موز تنها یک درخت را سالم باقی گذاشتند. این درخت موز، درختی بود که یک پرنده روی آن آشیانه ساخته بود و جوجه های آن در داخل آشیانه بودند.

خطر مرگ برای پرندگان روی درخت موز

ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده درختان تخریب شده را در کنار درخت موزی که آشیانه روی آن ساخته شده و سالم باقی مانده است نشان می دهد. در این ویدئو جوجه های پرنده در حالی که در داخل آشیانه هستند دیده می شوند.

آسیب درخت های موز توسط فیل ها

این حادثه در منطقه «ایرود» واقع در اطراف شهر «ساتهیامانگالا» رخ داد. بنا به گزارش Thanthi TV پنج فیل پس از فرار از جنگل ویلاموندی وارد این منطقه شدند. این فیل ها سپس وارد باغ یک مرد محلی شده و به حدود ۳۰۰ درخت موز خسارت وارد کردند. اما هنگامی که ساکنان محلی سرگرم بررسی میزان خسارت بودند با این صحنه عجیب روبه رو شدند. این فیل ها به یک درخت که روی آن آشیانه پرنده ساخته شده و داخل آن چهار جوجه بود هیچ آسیبی وارد نکرده بودند.

این ویدئو در تاریخ ۷ می در یوتیوب منتشر و تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران نوشت: « حیوانات به زبان یکدیگر آشنا هستند.»

منبع :
رکنا